uloz.to - sdilej snadno data

Smash Court Tennis 3

17. září 2007 v 10:31 |  Recenze PSP her
SCT3 - Hra za kterou byste se nemuseli stydět ani Playstation 3!
Abych začal svou recenzi o tomto tenisu, který jistě potěší všechny tenisové nadšence. Jenže problém je v tom, že se zřejmě budou názory dělit rovnoměrně padesát na padesát. Proč? Příliš velká věrnost a velké množství možností.
Smash Court Tennis 3 se ale může pochlubit oficiálními licencemi na velké hvězdy světového formátu. My "Češi" můžeme být rádi za přítomnost Tomáše Berdycha a Nicole Vaidišové, což nám dává zase nový říz. Pokud budete s touhle hrou začínat, může vám hodně pomoct přiložený tutoriál hry, kde se naučíte, nebo spíše byste se měli a mohli naučit základní prvky hry. Hodně se mi líbí, podobně jako v Tennis Master series 2003 na PC, že se váš tenista unaví během zápasu, takže pak ztrácí na síle, ovšem záleží na Vás, pokud třeba už zbytečně neběžíte pro jistý ztracený míček. Je taky velmi dobré, že se Váš svěřenec může pohybovat ještě rychleji, než by mohl. Zase ale záleží na na jeho aktuální fyzické kondici.
Díky několika tlačítkum na vašem PSP bylo využito ovládání na všech tlačítkách zároveň, což výrazně přispívá k realnému tenisu. Můžete tedy mít k dispozici hned několik možností jak se trefit do míčků. Velmi realisticky vypadají i kurty. Samozřejmě se taky liší na jakém povrchu budete hrát. I ve hře bude platit, že antuka vám bude zpomalovat míček. Velmi pěkná grafika a příjemné detaily tenistů a hlavně tenistek. Dobrá hudba a pěkné prostředí mimo hrací kurty. Propracovaný editor hráčů.
V menu se nachází tři základní hrací možnosti:
Exhibition
Tedy rychlý zápas, přátelské utkáni
Arcade
Budete s vašim vybraným tenistou postupovat jako by žebříčkově až se třeba dostanete na samý vrchol. Prostě Play OFF systém
Pro Tour
Vytvoříte si hráče, který nebude moc silný. Rozehrajete si kariéru, a svého hráče budete vylepšovat za vyhrané zápasy nebo dokonce turnaje. Začináte prakticky od nuly, a zlepšujete se. Po dlouhé době, pokud Vám to půjde budete mít z vaší "nuly" legendu.
Tento tenis je ale velmi reálný, a možná to trochu vyvojáři i přehnali s tou autentitou. Nemusí být zrovna lákavé hrát například ve vlaku tak širokou hru. Za takovou hru by se jistě nemusela stydět žádná jiná herní konzole nové generace, ale na PSP je to až možná přehnaně moc možností do hry.
Abych to tedy shrnul. Namco Bandai nám ukázalo velmi pěkný tenis se vším všudy, ale asi přesáhli určité hranice handheldu, a vymyká se tedy účelům ke kterým bylo původně PSP předurčeno, tedy ke hraní obvykle na cestách. Ale jistě hráči jako já, mámé doma i nabíječku našeho PSP, a tak nám nic nebrání tomu, abysme ji použili a hráli tak neomezeně (pokud platíte včas šeky za elektřinu). Pěkná grafika a hudba se postarají o další procenta navíc mého hodnocení. Technické zpracováni a velké množství úderů. Přítomnost dvou českých výše uvedených tenistů taky není k zahození. Největším konkurentem ale zůstává Virtua Tennis 3.
více recenzí na : http://www.psp-news.cz/category/recenze-psp-her/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama