uloz.to - sdilej snadno data

NBA Street: Showdown

17. září 2007 v 10:35 |  Recenze PSP her
NBA Street: Showdown - opusťte arénu s dvaceti tisíci diváky a pojďte ven!
Nepřeberné množství nových triků a kousků v tak trošku netradičním, a spíš americkém, prostředí prašných ulic se na PSP zjevil další sportovní titul se jmenovkou NBA Street: Showdown z dílen EA. Pamatujete si , když jste se dívali například na seriál Pohotovost, nebo jiné americké seriály či filmy? Jak urostlí mladíci sedí někde na lavičce a popíjejí krabicové víno? Tak dnes už je to za velkou louží hodně jinak. Svůj volný čas tráví spíše na betonu někde v oplocených sportovních hřištích a hází si na koš. Přesně v tohle můžete proměnit váš Playstation Portable přístroj. Ve špinavá a propocená trička.
Hned ze začátku je nutno podotknout, že EA vlastnila i k této hře právo používat originální názvy klubů a hráčů z NBA. A tak budete moci spatřit skutečné hvězdy této světově nejslavnější basketbalové ligy doslova pod mostem.
Abych přešel od svého projevu ke hře. Ikdyž budete hrát na ulici, tak i zde platí nějaká pravidla. Asi to základní, oproti normálnímu basketbalu, jako takovému je, že hrajete trochu amatérštěji v počtu tři proti třem. Výhodou ovšem je, že se hra odvíjí neuvěřitelně rychle a plynule.
Opravdu plynule a pohodlně se hra odvíjí i přes velmi skvěle propracovanou grafiku, která vám hru zpříjemňuje i bez nutnosti nějakého otravného sekání. Již ze začátku máte na výběr ze čtyř módu hry. EA Sports studio Big samozřejmě nezapomnělo na editory hráčů, a tak se klidně může po hřišti prohánět nějaký Evžen Koloběžka. V základní možnosti hry a po vytvoření hráče budete podobně jako u Fifa Street postupovat jako by arcadově přes určité stupně hry a soupeře. Za vyhrané zápasy si budete moct vylepšovat svůj tým, až nakonec budete přinejmenším schopni konkurovat těm nejlepším, nebo být nejlepším sám.
U tohoto titulu se dočkáte i několika miniher, které vám můžou zpříjemnit nepřijemné časy v čekárnách nebo při nespavých, dlouhých a horkých nocí. Abych NBA Street: Showdown jen nevychvaloval, i tahle, jako každá jiná hra, má své mouchy. Ta nejvetší masařka je asi opět dlouhý loading. Bohužel se mi to stává v poslední době i u jiných her. I přesto pro fanoušky sportu, nebo ještě líp basketbalu, bude tahle hra klenotem sbírky. Pokud ale nemáte rádi basket tak to bude zbytečná investice do né zrovna levných her pro všechny platformy. Tahle hra má ale dost do sebe.

Další screenshots :
více recenzí na : http://www.psp-news.cz/category/recenze-psp-her/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bangala bangala | Web | 22. června 2015 v 11:21 | Reagovat

půjčka plus recenze :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama