uloz.to - sdilej snadno data

Ratchet and Clank: Size Matters

24. srpna 2007 v 12:41 |  Preview
Sexistické narážky na velikost jsou vděčným motivem mnoha videoher pro PSP a slavná plošinovková dvojice Ratchet and Clank není výjimkou. Potvrdí se i v jejich případě sílící trend poslední doby, který zní "Čím menší, tím lepší"?
V životě každé veverky i jejího robotického přítele jednou přijde moment, kdy je nutné zamyslet se nad dosavadním životem a pak se bez ohlížení na dosažené výsledky rozhodnout k radikálnímu řezu. Jakmile se totiž jakákoliv zaběhnutá série úspěšných videoher dostane do situace, kdy na jediné platformě disponuje alespoň čtyřmi úspěšnými tituly, tak je obvykle nejvyšší čas změnit koně. Ratchet a jeho nedorostlý mechanický kolega Clank dospěli k tomuto zlomovému bodu právě nyní - verze pro PS3 je v nedohlednu, PS2 už jak si postrádá patřičný potenciál a dost možná také prostor pro již pátou, víceméně nezměněnou, hopsačku.
Nezbývá proto, než obrátit pozornost k nejčastějšímu útočišti PSdvojkových uprchlíků - k PSP. Tento handheld od Sony už poskytl azyl nejedné PS2 celebritě. Inspiraci zde hledal ježura Sonic, novou karmu čerpala zapomenutá série Medal of Honor, GTA úspěšně chytila druhý vítr a Metal Gear si doslova otevřel pobočku s alternativními "mezidíly" hlavní dějové linie. Proč by si taky stará dobrá
dvojice plošinovkových bavičů nemohla vzít na chvilku volno a načerpat na PSP nové síly?
http://www.tothegame.com/res/game/5309/logo.jpg
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama