uloz.to - sdilej snadno data

PSPortable P!NK

3. července 2007 v 21:00 |  p!nk PSP
Londýn, 2006 - Společnost Sony Computer Entertainment Europe (dále jen SCEE) dnes oznámila rozšíření rodiny herních konzolí PSP™ (PlayStation®Portable) v Evropě o konzoli "Pink" v růžovém barevném provedení. Jde o unikátní spolupráci s pěveckou superstar P!nk, držitelkou mnoha platinových desek a nositelkou prestižní ceny Grammy.
Limitovaná edice P!nk PSP Value Pack je dostupná od 27. října 2006 a bude obsahovat konzoli PSP růžové barvy s veškerým potřebným příslušenstvím - se sluchátky s dálkovým ovládáním bílé barvy, stylovým přenosným pouzdrem, popruhem na zápěstí a paměťovou kartou Memory Stick Duo™ s kapacitou 32 MB.
"Vydání nové konzole P!nk PSP je mnohem víc, než jen uvedení nové barevné úpravy. Je to o sebejistotě a síle názorů mladých žen. Spolupráce se zpěvačkou P!nk, světovou ikonou a hudebním chameleónem, umožní konzoli PSP zbořit další hranice." řekl Stephane Hareau, PSP Senior Brand Manager společnosti SCEE.
"Zpěvačka P!nk je velmi důvěryhodná, neuvěřitelně aktivní a jedinečná ženská superstar, jedna z mála těch, jejichž působení ve světě showbyznysu daleko přesahuje známý svět popové hudby. Oslovuje skejťáky, hráče počítačových her, jakož i příznivce rockové hudby" řekl John Fleckenstein, viceprezident nahrávací společnosti Zomba Label Group v New Yorku. "Značka PSP v sobě zahrnuje všechny faktory, které činí tuto spolupráci dokonalou. Jsme nadšeni, že máme možnost pracovat s týmem kolem konzole PSP a nabídnout tak hudbu zpěvačky P!nk stále větší skupině příznivců tohoto skvělého zařízení."
Díky intenzivní spolupráci s pěveckou megastar P!nk bude balení obsahovat exkluzivní video disk P!nk UMD™ (Universal Media Disc), obsahující všechny nejnovější a nejlepší videoklipy P!nk: hity jako Stupid Girls (právě nominovaný na cenu MTV Video Music Award), Who Knew a U + Ur Hand, fotografie z její poslední návštěvy Velké Británie, exkluzivní interview s umělkyní připravující se na své beznadějně vyprodané evropské turné a exkluzivní skladbu "Crash and Burn", která se nenachází na žádném z alb P!nk vydaných v Evropě.
Kromě toho bude (po zaregistrování na stránce yourpsp.com) pro uživatele konzole P!nk PSP dostupné množství skvělého materiálu, který je možno z této stránky stáhnout. Mezi jiným tu bude k dispozici exkluzivní video deník zpěvačky P!nk z jejího evropského turné a ještě mnohem, mnohem víc.
"Tato spolupráce představuje mnohem víc, než jen obchodní dohodu. Spojuje dvě úžasná a jedinečná odvětví zábavy, která se navzájem skvěle doplňují po stránce stylu i přístupu," řekl Marcel Engh, viceprezident pro mezifiremní spolupráci společnosti Sony BMG Europe v Londýně. "Klademe velký důraz na rozvoj platformy zábavy, která se tvoří okolo našich umělců."
"Naše spolupráce s P!nk reflektuje sdílení společných hodnot zpěvačky samotné, konzole PlayStation a všech mladých žen, založených na svobodě, sebedůvěře a vlastních názorech," řekl Stephane Hareau, PSP Senior Brand Manager společnosti SCEE. "Exkluzivní a úžasný obsah nové limitované edice naší konzole umožní mladým ženám objevit zábavní potenciál této konzole PSP, přesahující běžné hraní her. Konzole PSP není vyhrazena pro muže, konzole je určena všem a ať jste kdokoli, dokáže konzole PSP skvěle zapadnout do vašeho každodenního života"
Od svého uvedení v černé barvě na evropský trh v září 2005 a v keramicky bílé barvě v květnu 2006 baví konzole PSP do dnešních dní po celé Evropě více než 4,5 miliónu spokojených uživatelů.
Prodej nejnovějšího alba zpěvačky P!nk s názvem "I'm Not Dead" dosáhl celosvětově hranici prodeje více než 1,8 miliónu kopií a od svého vydání 3. dubna 2006 se ocitl na špičce hitparád ve Velké Británii, Evropě i v Austrálii. Třetí singl, "U and Ur Hand" bude vydán ve Velké Británii /Evropě v září.
<a href="http://www.toplist.cz/" target="_top"><img
src="http://toplist.cz/count.asp?id=534673" alt="TOPlist" border="0"></a>
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sro sro | 27. října 2007 v 19:46 | Reagovat

<a href=http://www.ZangyGraphics.com/picture.php?c=kisses&n=56><img src=http://ZangyGraphics.com/kisses/pic46.jpg border=0></a><br><a href="http://zangygraphics.com/imgs/logo.php"><img src="http://zangygraphics.com/imgs/zangylogo.jpg" border="0"></a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama